Image
Yükleniyor...

Antioksidanların Orkestra Şefi

Lipozomal Glutatyon

  • TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ
  • Image

Glutatyon Nedir?

Glutatyon, karaciğer tarafından üretilen ve büyük ölçüde sistein, glisin ve glutamik asit aminoasitlerinden oluşan bir tripeptit, güçlü bir antioksidandır. Glutatyon, vücudun en güçlü detoksifiye edicilerinden biri olmakla birlikte sağlıklı bağışıklık fonksiyonunu destekler. Geniş bir serbest radikal yelpazesini etkisiz hale getirebilir ve sağlıklı yaş alınmasına imkân verir. Antioksidan savunma sistemimizi güçlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda dokuları ve hücreleri serbest radikal hasarlarından korur.

Glutatyon Eksikliği

20 yaşından sonra doğal glutatyon üretimi her on yılda ortalama %10 azalmaktadır. Vücudumuzdaki glutatyon (GSH) düzeylerindeki eksiklik oksidatif stresten korunma, DNA onarımı gibi iç faktörlere bağlı olabileceği gibi her gün maruz kaldığımız toksik ve zararlı maddeler gibi dış faktörlere de bağlı olabilir.

Image
Image
Image Image Image

Neden Lipozomal Glutatyon Sprey?

Lipozomlar, ilgili toksisiteyi azaltırken, bir ilacın veya takviyenin etkinliğini, güvenliğini artırmaya yardımcı olan yararlı özellikler taşıyan lipit çift tabakalardır. Nutrasötikler için gelişmiş dağıtım sistemleri olarak kullanılırlar. Lipozom teknolojisi, etken maddenin etkinliğini en yüksek düzeye çıkarır.

Lipozomal Glutatyon Sprey, lipozomal teknolojiyle üretildiği, nano boyuta indirgendiği ve dil altı emilim kana en hızlı geçiş sağlayan yöntemlerinden olduğu için vücudun glutatyon ihtiyacını maksimum düzeyde karşılar.

Neredeyse Anlık Etki

Çoğu oral glutatyon, hücrelere ulaşmadan önce midede parçalanır. Quicksilver Scientific, besin alımını ve emilimini artırmak için bu engelleri aşar.

Lipozomal Glutatyon Sprey, lipozomal teknoloji ile üretilerek nano boyuta indirgendiğinden ve damar yolundan sonra kana en hızlı geçiş yöntemi olan dil altı emilim özelliğini sunan sprey kullanımı sayesinde vücudun ihtiyacı olan glutatyonun tam olarak alınmasını sağlar.

Lipozomal Glutatyonun Faydaları

Image

Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

Image

Optimal hücre sağlığını teşvik eder.

Image

Enerji metabolizmasını iyileştirir.

Image

Karaciğerin işlevini geliştirir ve karaciğer detoksifikasyon süreçlerini destekler.

Image

Bağışıklık hücrelerinin normal çalışmasına katkıda bulunur.

Image

Kan dolaşımına girmeden önce bağırsaklardaki toksik maddeleri temizler.
Lipozomal Glutatyonu Kimler Kullanmalı?


Lipozomal olmayan alternatiflere göre çok daha hızlı ve tam emilim sağlayan Lipozomal Glutatyon sprey, bedeninde ağır metal ve kimyasal birikimi olanlar, sigara ve alkol kullananlar, kas performansının yanı sıra enerji seviyelerini artırmak isteyenler, hem bedensel hem de fiziksel olarak endi doğal ışıltısına kavuşmak isteyenler Lipozomal Glutatyon kullanabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular


Ürünlerimiz organik sertifikalı değildir.
Ağır metallerin, böcek ilaçlarının, herbisitlerin, çözücülerin vb. bulunmadığından emin olmak için tüm ürünlerimiz üzerinde üçüncü taraf testleri yapıyoruz.
"Test Edilmiş Alerjen İçermeyen" sembolü olan tüm ürünler: badem, Brezilya fıstığı, karabuğday, kaju, kereviz, hindistancevizi, kabuklular, yumurta, glüten, fındık, acı bakla, macadamia, hardal, yer fıstığı, ceviz, fıstık, susam, soya ve sülfit için test edilmiştir. Mısır veya ceviz için test etmiyoruz.
Mevcut en kapsamlı alerjen paneli olan Avrupa gıda alerjen paneline göre test ediyoruz.
Ürünlerimizin hiçbiri ilave şeker içermez.
Etanol, lipozomal stabilite için gereklidir ve tüm ürünlerimizde % 10'den az miktarlarda mevcuttur. Etanol fermente edilir, ardından damıtılır ve alerjen testi yapılır. Ürünlerimizde kullanılan etanol GDO içermez ve şeker kamışı ve / veya mısırdan elde edilir.
Ürünlerimizde kullanılan etanol, özel olarak şeker kamışından elde edilmektedir.
Son kullanma tarihleri, üretim tarihinden itibaren 12 ila 24 ay arasında değişmektedir. Bu bilgileri içerecek şekilde etiketlerimizi güncellerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Lütfen belirli ürün tarihleri için Müşteri Deneyim ekibimizi arayın.
Tüm ürünlerimizin bütünlüğünü koruyoruz, ancak bazen bir ürünün rengi, malzemelerimizi nereden aldığımıza bağlı olarak değişebilir. Kalite aynı kalır.
Ürünlerimiz için tüm dozaj bilgileri şişelerde veya web sitemizde listelenen ürün bilgi sayfalarında yer almaktadır. Biz bir klinik değiliz ve tıbbi tavsiye veremiyoruz. Daha ayrıntılı dozaj sorularınız varsa lütfen doktorunuzla iletişime geçin.
Resmi olarak 1986 tarihli ‘Güvenli İçme Suyu ve Zehirli Uygulama Yasası’ olarak bilinen Proposition 65, Kasım 1986'da bir oylama girişimi olarak yürürlüğe girmiştir. Proposition 65, Colorado eyaletinin kansere veya üreme toksisitesine neden olduğu bilinen kimyasalların bir listesini tutmasını ve güncellemesini gerektirir.
Isıya duyarlı olan ürünlerin (Glutatyon, Vitamin C ve R-Lipoik Asit) 30 gün boyunca stabil kaldığını tespit ettik. Bu ürünler oksijenden bozulmaya duyarlıdır. Ürün açıldıktan sonra oksijen lipozomu indirger, içeriğinin emilimi yavaşlama eğiliminde olacağından ürünün etkisi etiketinde iddia edildiğinden daha az olur.
Lipozomal kalite ve stabilite gözle görülebilir ve oldukça belirgindir. İndirgenmiş, bozulmuş bir lipozomal ürün kalın, bulanık ve likidite açısından tutarsız görünecektir. Ek olarak, hasarlı bir lipozomal ürün, yağ ve sirke ayrılmasına benzer şekilde ayrılmış görünebilir.
Herkesin detoks yapmaya farklı tepki verdiğini belirtmek çok önemlidir. Bazen kullanıcılar geçmeyen kükürtlü şişkinlik bildirirler. Bu genellikle birkaç gün gazlı ve sonra stabil tiptedir. Diğer kişiler düşük doz kullanmak zorundadır, ancak zaman içinde dozları titre(ayarlama) edemezler. Bu zor vakalarda genellikle safra kesesi tıkanıklıkları veya böbrek rahatsızlıklarıdır.
Protokoller, çok sayıda doktor ve hasta ile yıllarca çalışarak ve bunların hem ilk hem de takip cıva testine yanı sıra hastaların detoks için bildirdikleri yanıta verdiği yanıtlar aracılığıyla tasarlandı. Bunun gibi protokollerin geliştirilebilmesinin tek yolu budur.
Ne yazık ki, ürünlerin üreticileri olarak bu soruyu cevaplayacak tıbbi niteliklere sahip değiliz. Lütfen ürünlerimizi tüketmeden önce bu endişeyle ilgili olarak bir doktora danışın.