Image
Yükleniyor...

Bağışıklığınızı Destekleyin

Lipozomal
Vitamin C

  • TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ
  • Image

Lipozomal
Vitamin C

Quali C sertifikasina sahip özel bir etken madde kullanılan Quicksilver Scientific C vitamini, bağışıklığı, enerjiyi, dengeli bir ruh halini ve vücudumuzun antioksidan savunmasını desteklemeye yardımcı olur. C vitamini, kolajen üretimini ve antioksidan aktivitesini uyarır. R-lipoik Asit içeren C vitamini, vücuttaki detoksifikasyonu desteklemeye yardımcı olur. R-lipoik Asit, Alfa Lipoik Asite göre en avantajlı formdur. Lipozomal teknoloji ile üretilen ve nano boyuta indirgenen Sprey formdaki C vitamini, hızlı dil altı emilimi ile kana geçiş sağlayarak neredeyse anında etki gösterir.

Image
Image

Sıkça Sorulan Sorular


Ürünlerimiz organik sertifikalı değildir.
Ağır metallerin, böcek ilaçlarının, herbisitlerin, çözücülerin vb. bulunmadığından emin olmak için tüm ürünlerimiz üzerinde üçüncü taraf testleri yapıyoruz.
"Test Edilmiş Alerjen İçermeyen" sembolü olan tüm ürünler: badem, Brezilya fıstığı, karabuğday, kaju, kereviz, hindistancevizi, kabuklular, yumurta, glüten, fındık, acı bakla, macadamia, hardal, yer fıstığı, ceviz, fıstık, susam, soya ve sülfit için test edilmiştir. Mısır veya ceviz için test etmiyoruz.
Mevcut en kapsamlı alerjen paneli olan Avrupa gıda alerjen paneline göre test ediyoruz.
Ürünlerimizin hiçbiri ilave şeker içermez.
Etanol, lipozomal stabilite için gereklidir ve tüm ürünlerimizde % 10'den az miktarlarda mevcuttur. Etanol fermente edilir, ardından damıtılır ve alerjen testi yapılır. Ürünlerimizde kullanılan etanol GDO içermez ve şeker kamışı ve / veya mısırdan elde edilir.
Ürünlerimizde kullanılan etanol, özel olarak şeker kamışından elde edilmektedir.
Son kullanma tarihleri, üretim tarihinden itibaren 12 ila 24 ay arasında değişmektedir. Bu bilgileri içerecek şekilde etiketlerimizi güncellerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Lütfen belirli ürün tarihleri için Müşteri Deneyim ekibimizi arayın.
Tüm ürünlerimizin bütünlüğünü koruyoruz, ancak bazen bir ürünün rengi, malzemelerimizi nereden aldığımıza bağlı olarak değişebilir. Kalite aynı kalır.
Ürünlerimiz için tüm dozaj bilgileri şişelerde veya web sitemizde listelenen ürün bilgi sayfalarında yer almaktadır. Biz bir klinik değiliz ve tıbbi tavsiye veremiyoruz. Daha ayrıntılı dozaj sorularınız varsa lütfen doktorunuzla iletişime geçin.
Resmi olarak 1986 tarihli ‘Güvenli İçme Suyu ve Zehirli Uygulama Yasası’ olarak bilinen Proposition 65, Kasım 1986'da bir oylama girişimi olarak yürürlüğe girmiştir. Proposition 65, Colorado eyaletinin kansere veya üreme toksisitesine neden olduğu bilinen kimyasalların bir listesini tutmasını ve güncellemesini gerektirir.
Isıya duyarlı olan ürünlerin (Glutatyon, Vitamin C ve R-Lipoik Asit) 30 gün boyunca stabil kaldığını tespit ettik. Bu ürünler oksijenden bozulmaya duyarlıdır. Ürün açıldıktan sonra oksijen lipozomu indirger, içeriğinin emilimi yavaşlama eğiliminde olacağından ürünün etkisi etiketinde iddia edildiğinden daha az olur.
Lipozomal kalite ve stabilite gözle görülebilir ve oldukça belirgindir. İndirgenmiş, bozulmuş bir lipozomal ürün kalın, bulanık ve likidite açısından tutarsız görünecektir. Ek olarak, hasarlı bir lipozomal ürün, yağ ve sirke ayrılmasına benzer şekilde ayrılmış görünebilir.
Herkesin detoks yapmaya farklı tepki verdiğini belirtmek çok önemlidir. Bazen kullanıcılar geçmeyen kükürtlü şişkinlik bildirirler. Bu genellikle birkaç gün gazlı ve sonra stabil tiptedir. Diğer kişiler düşük doz kullanmak zorundadır, ancak zaman içinde dozları titre(ayarlama) edemezler. Bu zor vakalarda genellikle safra kesesi tıkanıklıkları veya böbrek rahatsızlıklarıdır.
Protokoller, çok sayıda doktor ve hasta ile yıllarca çalışarak ve bunların hem ilk hem de takip cıva testine yanı sıra hastaların detoks için bildirdikleri yanıta verdiği yanıtlar aracılığıyla tasarlandı. Bunun gibi protokollerin geliştirilebilmesinin tek yolu budur.
Ne yazık ki, ürünlerin üreticileri olarak bu soruyu cevaplayacak tıbbi niteliklere sahip değiliz. Lütfen ürünlerimizi tüketmeden önce bu endişeyle ilgili olarak bir doktora danışın.